Turnaj k ukončení sezóny – 10. kolo 2. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na turnaj k ukončení sezóny – 10. kolo 2. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu.

Turnaj pořádáme již tento pátek 27. 6. 2014 od 18:00 v naší klubovně v Sokolovně.

Jelikož jde o jeden ze čtyř tradičních turnajů, měl by každý zájemce o hru přinést nějakou cenu  – jednu si pak odnese. Stačí nějaká maličkost. Pokud někdo zapomene, nějakou cenu v našich zásobách snad najdeme.

Jde o neformální turnaj, navíc v této sezóně poslední. Doufáme, že účastníkům může přinést možnost zahrát si bleskovky a pobavit se.

Podrobnosti zde.

1. ročník turnaje Jana Kišariho

Ve čtvrtek 5. 6. 2014 se zástupci našeho oddílu v Brandýse nad Labem zúčastnili 1. ročníku turnaje Jana Kišariho. Turnaje hraného na dvě kola se zúčastnilo 10 hráčů. Zvítězil Miloslav Partl s 15 body z SK Kbely, druhý byl zástupce ŠK Spartak Čelákovice Pavel Horký, taky s 15 body, a třetí místo vybojoval Zdeněk Ševčík, z SK Kbely, s 11,5 body. Výsledky turnaje jsou zde.

Výsledky 9. kola TOUR ČELÁKOVICE

Dne 23. 5. 2014 jsme odehráli 9. kolo TOUR ČELÁKOVICE. Akce se zúčastnilo 10 šachistů. Se ziskem 7,5 bodu zvítězil Pavel Horký, druhý byl Josef Kabát se ziskem 6,5 bodu a třetí Petr Kopecký se 6 body. Výsledky devátého kola a průběžný stav je zde.

WordPress Themes