Info o výsledcích našich mladých šachistů na turnaji O velikonočního beránka – Kolín 2012

Dne 7.4.2012 se zúčastnili dva členové našeho šachového kroužku žákovského šachového turnaje O velikonočního beránka Kolín 2012, hraného jako 4. kolo Regionální žákovské ligy regionu SD – Polabí. Našim se tentokrát nedařilo a z 53 zúčastněných hráčů obsadili Lukáš Janda 30. místo a Vojtěch Rubeš 50. místo.
Několik fotografických momentek lze nalézt ve Fotogalerii (zde).
Všem našim mladým šachistům držíme palce do dalšího kola a přejeme mnoho dalších šachových zážitků a úspěchů.

Velikonoční turnaj ŠK v bleskovém šachu 2012

Dne 6. dubna 2012 jsme sehráli již tradiční velikonoční turnaj ŠK v bleskovém šachu. I přes velikonoční zaneprázdnění se turnaje zúčastnilo 7 členů ŠK. Vítězem se stal Pavel Horký, následován Petrem Kopeckým a Lukášem Jandou. Bližší informace (zde).

Regionální přebor – závěrečná zpráva

Šachový klub TJ Spartak Čelákovice odehrál v sezóně 2011/2012 regionální přebor družstev pořádaný Středočeským šachovým svazem. Po loňském postupu do této soutěže, jsme byli v roli nováčka této soutěže. Přesto se nám povedlo vybojovat pěkné páté místo z celkových dvanácti účastníků. Nebýt bodových ztrát v posledních kolech, mohli jsme dopadnout i lépe. Závěrečnou zprávu si můžete přečíst zde. Děkujeme všem našim hráčům, kteří se do přeboru zapojili a o toto pěkné umístění se zasloužili. Momentky z jednotlivých kol si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Velikonoční turnaj v bleskovém šachu

Při příležitosti Velikonoc pořádá Šachový klub Spartak Čelákovice turnaj v bleskovém šachu.
Kdy: v pátek 6.4.2012, od 18:00 prezentace, zahájení cca v 18:15, ukončení v závislosti na počtu účastníků.
Přihlášky: do zahájení turnaje na místě.
Hrací doba: 2 x 5 min.
Podrobnosti zde.

11. kolo RP C 2011-2012

V 11. (závěrečném) kole RP C 2011-2012 jsme jako hosté dne 1.4.2012 sehráli vyrovnaný zápas s družstvem Sokol Pečky „B“ v poměru 4:4. Body za vítězné partie si připsali Martin Sedlatý, Miroslav Drábek a Petr Jiras, remizovali Pavel Horký a Petr Tichý. Své partie prohráli Petr Kopecký, Petr Válek a Libor Mrozinski. V celkovém závěrečném hodnocení se nám podařilo obhájit krásné 5. místo, což je nejlepším dosaženým výsledkem ŠK v jeho novodobé historii od znovuzaložení roku 2000! Bližší informace (zde).

WordPress Themes