3. kolo TOUR ČELÁKOVICE – Vánoční turnaj

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 3. kolo 6. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 15. 12. 2017 od 18:00 v naší klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

2. kolo TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 2. kolo 6. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 1. 12. 2017 od 18:00 v naší klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

Vítězství na Turnaji čtyř měst

Po zhruba půl století byl před třemi lety obnoven turnaj, kde si mezi sebou zahrají čtyři družstva z regionu. Jedná se o neformální turnaj, nabízející možnost se začátkem sezony rozehrát a poměřit síly. Na předchozích třech ročnících se nám příliš nedařilo, když jsme byli dvakrát čtvrtí a jednou třetí. O to větší bylo překvapení bylo, když se nám na letošním turnaji podařilo zvítězit. Na výsledky se můžete podívat tady.

Výsledek 1. kola TOUR Čelákovice

20. 10. 2017 proběhlo první kolo šestého ročníku v bleskovém šachu. Výsledky  jsou tady.

1. kolo TOUR ČELÁKOVICE – zahájení sezóny

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 1. kolo 6. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 20. 10. 2017 od 18:00 v naší klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

Nábor nových členů

Jak to v září tradičně chodí, i letos s novým školním rokem a novými kroužky je možné přihlásit svou ratolest na některých z šachových kroužků. Jaké kroužky v Čelákovicích najdete:

- Kroužek pokročilejších dětí – v MDDM Čelákovice (domeček u dopravního hřiště) v pátky od 16:30 do 18:00, pod vedením Roberta Kubíčka, trenéra II. třídy a předsedy pražské Trenersko-metodické komise.

- Kroužek začátečníků – ve Spartaku Čelákovice ve středy od 17:15 do 18:15. O zajištění kroužku se stará Petr Válek s novými trenéry Jitkou Sedmihradskou a Peterem Jandou. Všichni jsou trenéři IV. třídy.

- Kroužek začátečníků při ZŠ Kostelní – školní kroužek, který si v pátky odpoledne vzal pod svá křídla Zbyněk Jankovský.

- Dále je možné navštěvovat jeden z hracích a tréninkových dnů. Jedná se o pondělky a úterky od 17:00. Ovšem pozor, tento termín je občasný a je dobré se dohodnout s trenéry, aby potvrdili následný termín. Zde je více prostoru věnováno hře, šachovým kvízům atp.

Protože jsou děti, které u tréninku neposedí, ale chtěly by se účastnit šachových turnajů (a skutečně jsou turnaje různých úrovní a věkových kategorií), je možné se účastnit jen těchto turnajů. Na toto se ovšem raději zeptejte někoho z trenérů.

TOUR ČELÁKOVICE 5.ročník – celkové výsledky

23. 6. 2017 jsme dohráli již 5. ročník TOUR ČELÁKOVICE. Celkově zvítězil Pavel Horký se 69 body, před Pavlem Křížem s 55 body a třetím Petrem Kopeckým se 45 body. Výsledné pořadí je  tady a výsledky posledního kola najdete tady.

9. kolo TOUR ČELÁKOVICE – v sezóně závěrečné

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 9. kolo 5. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Vzhledem ke konci sezóny bylo TOUR po dohodě členů zkráceno na 9 kol a jedná se tedy o i o „Turnaj k ukončení sezóny“. Turnaj pořádáme tento pátek 23. 6. 2017 od 18:00 v naší klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti v propozicích.

Reportáž z V. šachů v přírodě

Ohlednutí za (ne)tradiční akcí si můžete přečíst tady.

Bohatou fotogalerii z této akce pak najdete tady.

TOUR Čelákovice po 7. kolech

Výsledek 7. kola TOUR  Čelákovice najdete tady a průběžné pořadí je tady. Další kolo je již tento pátek 26. 5. 2017!

WordPress Themes