Bleskový turnaj – 9. kolo 2. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 9. kolo 2. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu.

9. kolo pořádáme již tento pátek 23. 5. 2014 od 18:00 v naší klubovně v Sokolovně. Jedinou podmínkou účasti je přijít (pokud možno) včas.

Jde o neformální turnaj, přesto doufáme, že účastníkům může přinést možnost zahrát si bleskovky a pobavit se.

Podrobnosti zde.

Listina LOK/ELO k 05/05/2014 – ŠK Spartak Čelákovice

Dne 05.05.2014 byla vydána nová listina LOK (ELO) na základě odehraných a započítaných partií. Změny u členů našeho ŠK viz přiložená tabulka (zde).

Pozn.: Nové ELO je v prvním žlutém sloupci, předcházející ELO je ve druhém žlutém sloupci. V tabulce je uveden i Martin Luks, který za nás hostuje. V kolonce STATUS znamená: A – aktivní hráč výdělečně činný, B – aktivní hráč důchodce, C+D – aktivní mládežnické kategorie, V – vyřazený hráč (u nás Kasal, Jiras a Valesová).

Blahopřeji všem, kteří získali své první oficiální ELO, a přeji jim jeho strmý nárůst v příštích sezonách.

1. ročník bleskového turnaje Jana Kišariho – Brandýs nad Labem

Zveme všechny zájemce na turnaj v bleskovém šachu k ukončení šachové sezóny v Brandýse nad Labem, a to ve čtvrtek 5.6.2014 od 18.00-18.30 prezentace, zahájení 19.00 hod. v klubovně ŠO Brandýs (Sokolovna na rozhrání ulic Tyršova a Zápská, Brandýs nad Labem, vstup brankou za Sokolovnou z ulice Tyršova).

Název turnaje: 1.ročník bleskového turnaje Jana Kišariho. Pořadatel TJ Sokol Brandýs nad Labem.

Rozlosování dle počtu účastníků, asi 12 kol, tj.doba trvání turnaje 2-2,5hodiny.

Výsledky Velikonočního turnaje – 8. kola TOUR ČELÁKOVICE

Dne 25. 4. 2014 jsme odehráli Velikonoční turnaj, který byl zároveň 8. kolem TOUR ČELÁKOVICE. Akce se zúčastnilo 12 šachistů. Zvítězil s 9,5 body Pavel Horký, druhý byl s 9 body Petr Tichý, stejně jako třetí Martin Sedlatý. Výsledky  Velikonočního turnaje a průběžný stav TOUR ČELÁKOVICE zde.

WordPress Themes