4. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 4. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 20. 12. 2019 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

Reportáž z turnaje „O pohár starosty Čelákovic“ 2019

Přinášíme reportáž hlavního organizátora Roberta Kubíčka z dětského turnaje  “O pohár starosty Čelákovic“, kterou si můžete přečíst tady.

3. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 3. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 22. 11. 2019 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

Výsledky 1. kola 8. ročníku TOUR Čelákovice

Výsledky 1. kola tady.

Konečné výsledky 7. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Se zpožděním ještě konečné výsledky minulého ročníku TOUR.
Poslední 9. kolo – výsledky tady.
Konečné výsledky 7. ročníku jsou tady.

2. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 2. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 1. 11. 2019 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

1. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 1. kolo 8. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 4. 10. 2019 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

Výsledek krajského přebor mládeže

V neděli skončila poslední a vrcholná akce mládeže – krajský přebor do 16 let, kam bylo nutné se kvalifikovat. Celkem se  představilo 11 našich hráčů – 8 hochů a 3 dívky. Po slabších letech o nás bylo hodně slyšet a děti byly vidět na předních šachovnicích a zaujaly i hrou. Celkem čelákovické barvy získaly 4 medaile. Zejména je nutné vyzdvihnout, že máme krajského přeborníka do 10 let, dvě děti se dostaly na listinu talentů a tři se kvalifikovaly na Mistrovství Čech. Rovněž jsme byli vedle Říčan a Lysé nejúspěšnějším klubem.
Výsledky na odkazech:
HD10

Ohlédnutí za Šachy v přírodě 7

Připomínka odpoledne 19. 5. ve fotkách a krátké zprávě.

9. kolo 7. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a okolí bychom rádi pozvali na 9. kolo 7. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 7. 6. 2019 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

WordPress Themes