2. kolo TOUR Rapid Čelákovice

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 2. turnaj 1. ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 9. 12. 2022 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

2. kolo 9. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 2. kolo 9. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 25. 11. 2022 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

1. kolo TOUR Rapid Čelákovice

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na zcela nový turnaj – 1. kolo 1. ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 11. 11. 2022 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

1. kolo 9. ročníku TOUR ČELÁKOVICE

Příznivce bleskového šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 1. kolo 9. ročníku TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 14. 10. 2022 od 18:00 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

Memoriál prof. Jaroslava Pelikána 2022

Proběhl rapidový turnaj v Českém Brodě. V kategorii starších se od nás zúčastnilo 10 dětí (celkem bylo 39 účastníků) a získali jsme hned 2 nejcennější medaile. Mezi staršími společně soutěžili i junioři, kde jsme zastoupení neměli.
Mladších účastníků bylo celkem 41 a z tohoto počtu bylo 18 v tričku Čelákovického klubu. Zde nám sice žádný kov nezacinkal, ale ostudu jsme neudělali.
Bez účasti několika našich silných hráčů byl výsledek očekávaný. Důležitá byla účast našich benjamínků, kteří zde posbírali své první turnajové body a cenné zkušenosti.
Výsledky najdete zde.
S našimi dětmi jsem udělal sázku o mé fousy. Pokud získají všichni dohromady alespoň 80 bodů, oholím se. Jejich kolektivní bodový zisk činil 98,5 bodu, TAKŽE …

WordPress Themes