TOUR ČELÁKOVICE 2013 v bleskovkách – závěr

Odehráním posledního  - 10. kola TOUR ČELÁKOVICE byla úspěšně ukončena šachová sezóna. V celkovém pořadí obsadil první místo Pavel Horký, druhé Petr Tichý a třetí Petr Kopecký. Celkové výsledky zde. Fotografie (zde). Podrobnosti o celkovém průběhu (zde).

Bleskový turnaj k ukončení sezóny – 10. kolo TOUR ČELÁKOVICE

Dne 28. 6. 2013 jsme sehráli pro tuto sezónu poslední – 10. kolo Tour Čelákovice v bleskovém šachu. Zároveň se jednalo o již každoroční turnaj k ukončení šachové sezóny. Akce se zúčastnilo 13 šachistů. V turnaji zvítězil Miloslav Partl, druhé místo vybojoval Pavel Horký a třetí místo Petr Kopecký. Výsledky turnaje zde.

Přebor oddílu ŠK Spartak Čelákovice 2013

V červnu byl dohrán klubový přebor. Poslední partii Sedlatý – Horký, vyhrál černý, čímž se zároveň rozhodlo i o konečném pořadí. Přeborníkem se pro letošní rok stal Pavel Horký se ziskem 6,5 bodu (ze 7 možných), druhé místo, díky lepší vzájemné partii, získal Martin Sedlatý a třetí místo obsadil Petr Tichý, oba 4,5 bodu. Kompletní výsledky jsou zde. Další podrobnosti (zde).

Turnaj v bleskovém šachu k zakončení sezóny – 10. kolo TOUR ČELÁKOVICE

Rádi bychom Vás všechny jménem ŠK Spartak Čelákovice pozvali na turnaj v bleskovém šachu k zakončení sezóny, který je zároveň 10. a posledním kolem TOUR ČELÁKOVICE v bleskovém šachu. Turnaj pořádáme v pátek 28. 6. 2013.
Začátek prezentace je v 18:00, zahájení v 18:15, ostatní viz. zde.

Memoriál Karla Hájka – Brandýs nad Labem

Dne 20. 6. 2013 proběhl v Brandýse nad Labem turnaj v bleskovém šachu – Memoriál Karla Hájka, brandýského šachisty, který zemřel 31. 5.  2013 ve věku 84 let.

Turnaj vyhrál domácí Josef Kabát, před Miloslavem Partlem z SK Kbely a Pavlem Horkým, z ŠK Spartak Čelákovice. Kompletní výsledky zde. Fotografie z akce zde.

Odložení 10. kola ČELÁKOVICE TOUR v bleskovém šachu

Z časových důvodů  je poslední kolo ČELÁKOVICE TOUR v bleskovém šachu odloženo o týden, tj. bude odehráno 28.6.2013.

Za posunutí se omlouváme.

Přes posunutí termínu doufáme, že TOUR zachováte přízeň a posledního kola se zúčastníte v co nejhojnějším počtu.

Opravené propozice jsou zde.

WordPress Themes