Skončil ročník 2023/2024

Dohrál se další ročník soutěže družstev – 2023/2024.

V posledním kole Krajské soutěže naše Áčko svým vítězstvím v Kostelci nad Černými lesy potvrdilo 50% zápasovou úspěšnost, když v jarní části přidalo 2 výhry a dvě prohry a skončilo celkově na pěkném 5. místě.

V regionální soutěži hrála dvě naše družstva. Z nich bylo úspěšnější Céčko, které skončilo třetí, Béčko pak skončilo na 9. místě. Obě družstva však šla do sezóny s hlavním cílem dobře si zahrát, což se splnilo. Družstva byla příležitostí především pro naše nejmladší hráče, kteří měli možnost posbírat herní zkušenosti a přitom si nepočínali vůbec špatně. Nejvíce bodů nasbírala Ivanka Mauricová – 3,5 bodu z 5 partií.

Děkujeme všem, kteří se v této sezóně podíleli na úspěšné účasti našich družstev.

Poločas v soutěžích družstev

Skončila podzimní část soutěží družstev, která měla 5 kol.

Áčko je v Krajské soutěži po dvou zápasových výhrách, jedné remíze a dvou prohrách průběžně na 6. místě.

V Regionální soutěži máme dvě družstva. Béčko má jednu výhru, jednu remízu a dvě prohry a je průběžně na 8. místě (jeden zápas má odložený). Céčko je se 3 výhrami a 2 prohrami průběžně na pěkném 4. místě.

Další kola nás čekají od poloviny ledna.

1. kolo nového ročníku TOUR Rapid Čelákovice 2023/2024

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 1. turnaj dalšího ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 8. 12. 2023 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

6. kolo TOUR Rapid Čelákovice

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 6. turnaj 1. ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 26. 5. 2023 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady. Průběžné vysledky najdete zde.

5. kolo TOUR Rapid Čelákovice

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 5. turnaj 1. ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 28. 4. 2023 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady. Průběžné vysledky najdete zde.

4. kolo TOUR Rapid Čelákovice

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 4. turnaj 1. ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 24. 3. 2023 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

3. kolo TOUR Rapid Čelákovice

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 3. turnaj 1. ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 3. 2. 2023 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

2. kolo TOUR Rapid Čelákovice

Příznivce rapid šachu v Čelákovicích a širokém okolí bychom rádi pozvali na 2. turnaj 1. ročníku TOUR Rapid Čelákovice v rapid šachu. Turnaj pořádáme tento pátek 9. 12. 2022 od 18:10 v klubovně v Sokolovně. Přihlášení do turnaje na místě. Podrobnosti tady.

WordPress Themes