ŠK TJ Spartak Čelákovice zvítězil v regionální soutěži družstev SŠS sezóny 2010 – 2011

ŠK TJ Spartak Čelákovice bez jediné porážky nebo remízy zvítězil v regionální soutěži „C“ družstev Středočeského šachového svazu sezóny 2010-2011 a získal tak právo postoupit do vyšší soutěže – regionálního přeboru!

 V této sezóně jsme sehráli 9 zápasů:

 1. kolo: 17.10.2010      ŠK města Dobrovice F – TJ Spartak Čelákovice

Náš ŠK porazil celek ŠK města Dobrovice F v poměru 5:0 a zahájil tak velice úspěšně naše působení v sezóně 2010-2011. Martin Sedlatý, Kamil Kasal, Pavel Horký, Martin Hrubčík a Miroslav Drábek nedali soupeřům šanci a své partie vyhráli.

2. kolo: 07.11.2010      TJ Spartak Čelákovice – ŠK města Dobrovice G

Družstvo ŠK města Dobrovice G jsme porazili v poměru 3,5:1,5. Kamil Kasal, Petr Kopecký a Libor Mrozinski přispěli ziskem celého bodu, remízu si na své konto připsal Petr Válek, nedařilo se Martinovi Hrubčíkovi.

3. kolo: 21.11.2010      TJ Sokol na Mělníce C – TJ Spartak Čelákovice

Vítězstvím 3,5:1,5 nad celkem TJ Sokol na Mělníce C jsme pokračovali v úspěšně zahájené sezóně. Vítězné partie sehráli Kamil Kasal, Miroslav Drábek a Petr Válek, remízovým výsledkem přispěl Martin Hrubčík a svoji partii prohrál Libor Mrozinski.

4. kolo: 05.12.2010      TJ Spartak Čelákovice – ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B

Celek ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B jsme porazili v poměru 4:1. Celý bod za vítěznou partii pro naše družstvo vybojovali Kamil Kasal, Petr Horký a Libor Mrozinski, polovinou bodu za remízu přispěli Martin Sedlatý a Martin Hrubčík.

5. kolo: 09.01.2011      Sokol Bakov n/Jiz. C – TJ Spartak Čelákovice

Po měsíční „vánoční“ přestávce jsme zvítězili 3,5:1,5 nad družstvem Sokol Bakov n/Jiz. C a potvrdili jsme tak vedoucí pozici ŠK TJ Spartak Čelákovice v čele tabulky s náskokem 2 bodů bez ztráty jediného bodu. Vítězné parie sehráli Petr Kopecký, Pavel Horký a Libor Mrozinski, remízovým výsledkem přispěl Martin Hrubčík a nedařilo se Zbyňkovi Jankovskému.

6. kolo:  23.01.2011      TJ Spartak Čelákovice – TJ Sokol Brandýs n/L. B

Celek TJ Sokol Brandýs nad Labem B jsme porazili v poměru 4,5:0,5. Cennými body přispěli Petr Kopecký, Martin Hrubčík, Zbyněk Jankovský a Libor Mrozinski, remízu si na své konto připsal Martin Sedlatý.

7. kolo:  06.02.2011      ŠK města Dobrovice E – TJ Spartak Čelákovice

Rozhodující kolo, které jsme sehráli s aktuálně druhým celkem tabulky – družstvem ŠK města Dobrovice E. V tomto zápase jsme neponechali nic náhodě a nastoupili jsme v nejsilnější možné sestavě, což se nám nakonec vyplatilo. Vítězstvím 3:2 jsme potvrdili své vedení v soutěži, když bílými figurami zvítězili Kamil Kasal a Pavel Horký, černými figurami remízovali Petr Kopecký a Libor Mrozinski. Na první šachovnici se sice nedařilo Martinovi Sedlatému, ale na celkový výsledek a naše vítězství to nemělo vliv.

8. kolo:  20.02.2011      TJ Spartak Čelákovice – Joly Lysá n/L. F

Celek Joly Lysá n/Labem F jsme porazili v poměru 4,5:0,5. Vítězné partie si na své konto připsali Martin Sedlatý, Kamil Kasal, Petr Kopecký a Pavel Horký, remízu uhrál Martin Hrubčík.

9. kolo:  06.03.2011      TJ Sokol Tišice A – TJ Spartak Čelákovice

Po vítězství v předcházejícím kole již bylo jisté, bez ohledu na výsledek posledního kola, že jsme soutěž vyhráli. Přesto jsme nastoupili s elánem a úmyslem vyhrát a potvrdit tak naši vedoucí pozici. S aktuálně třetím celkem tabulky získali cenné body černými figurami Pavel Horký a Libor Mrozinski, remizovali Kamil Kasal, Martin Hrubčík a Zbyněk Jankovský. Vítězstvím 3,5:1,5 jsme tak úspěšně završili naše šachové snažení a splnili jsme tak cíl, vytýčený pro sezónu 2010-2011 – postoupit do regionálního přeboru družstev.

WordPress Themes